| elasexygagica a întrebat:

Propun introducerea categoriei "Fantezii bizare" voi nu ma credeti, dar va asigur ca site-ul se va schimba in bine cu categoria astalove struck dar daca nu vreti asta e...sad. deci cine e cu minelove struck?drooling

Răspuns Câştigător
| Hombre a răspuns:

Sunt cu tine bunaciune pana in panzele albe, abia astept sa te vad fara chiloti.

15 răspunsuri:
| justitiarul a răspuns:

Ela asta nu e site porno, nici macar erotic, desi datorita tie mai gasim pe aici intrebari si raspunsuri de genul.
Si sa nu mai aud de categorii noi! Uita-te in ce s-a transformat categoria Religie.A fost cea mai proasta idee!

| Flav a răspuns:

Ce limbaje pe aici... unde ati crescut ma, in jungla?

| FucktheSystem a răspuns:

Bună idee, mai facem și reclamă siteului, s-ar găsi o categorie mai populară decât dragoste și sex!

| CrazyPittica a răspuns:

Lol! Ma Ela ce idee! Anti!

| Cedry2k1995 a răspuns:

Ooo da laughinglaughing suna bine.:d de ce nu laughing:p

| EleninNWO2036 a răspuns:

Buna ce faci Elasexygagica vrei sa te satisfac pentru 100 ron happy big grin

| Jigsaw a răspuns:

Total de acord.

| Eille2EtcnupD a răspuns:

Eu sunt dar cam ce ar mai trebui sa spunem in acea categorie?

| elasexygagica explică (pentru Eille2EtcnupD):

Sunt de acord ca unii vor vrea sa isi mascheze identitatea asa ca propun, cei care doreesc sa fie anonimi, un alt cont anonim. La categoria asta iti imprastii cele mai nevinovate, urate, murdare, sexuale fantezii care le-ai avut vreodatalove struck, e ca un fel de descarcare a imaginatiei sh poate si sfaturi pentru o viata sexuala activalove struck

| Eille2EtcnupD a răspuns (pentru elasexygagica):

Da e destul d bine pentru TPU deoarece cu cat mai multe intrebari cu atat mai bine! mult succes:X... im dai funda?

| Leocerba a răspuns (pentru elasexygagica):

Ela, Viva la Evoluțion!
Da de ce vrei categorie 9? fanteziile bizonice nu merg la Dragoste si Sex? in fond, ce crezi ca sunt majoritatea intrebarilor de acolo? " descarcari ale imaginatiei sh poate..." vorba ta. xo xo

| Evaaaaa a răspuns:

Fa elo eu sunt mai sexy ca tine si o sa iti iau toti barbatii de pe TPU.Tu esti o distrusa! Mori du-te dracu!

| LoStEyEs a răspuns (pentru Evaaaaa):

Distrusa esti tu, FAAAAAAAAAA proast-o. ea e o originalawinking Marsi fa de-aici si tu incerci s-o copiezi, n-ai sa poti sa fii ca ea niciodatawinking Ea e cea mai the best a fetelor cu experienta. vii si tu pe-aici sa te bagi in seama ca musca-n lapte sad imi imaginez eu ce frumoasa si sexy esti laughing rolling on the floor si da, sigur, o sa-i iei toti barbatii de pe TPU rolling on the floor rolling on the floor laughing
Mori tu, k nu esti asa populara si nimeni nu-i pasa de tine, pe cand pe ea o iubeste multa lume ( nu si in cazul meu, dar desigur e dreptul ei cine vrea sa fie ).
Vai de mine ce panarama increzuta esti. Invidioasa-o. Hua! App, distrusa esti tu k esti plina de invidie happy Hai pa, mars de-aici happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elasexy, ce îmi place imaginaţia ta laughing!
Eu sunt de acord, unii nu au să se descarce de gândurile alea, dar să fie parolată pentru cei mici... şi mai ales să nu se încurce categoriile, că iese urât. Ar fi mai bine şi pentru că mi-e silă să văd întrebarea unei tipe cu probleme sentimentale sau cu dileme legate de anticoncepţionale sub una cu o povestire deocheată sau o întrebare indecentă. Ori aşa cum ai zis tu, ori să se separe dragoste de sex. Vorbesc serios, deşi întrebarea poate e pusă la mişto.

| LoStEyEs a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar fi rau daca ar fi parolata pentru cei mici, pentru ca elasexygagica n-o sa poata intra sad si o sa moara de ciuda sad doar, o sa fie categoria ei preferatahee hee