| anonim_4396 a întrebat:

Propun introducerea categoriei de Psihologie, cine ma sustine.

15 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Ai in coltul din dreapta sus butonul: "contact" click pe el si spune problema/sugestia.

| Bacemi a răspuns:

Nu vad de ce ar fi ceva rau in asta. E o idee buna, zic eu. Sustin propunerea ta.

| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna

Si eu te sustin in chestia asta chiar ff mult, dar ar fi mai usor sa dai in partea dreapta a paginii de web pe Contact si iti vei spune sugestia, iar cei de la TPU se vor gandi daca sa introduca aceasta categorie iti vor da mai mult ca sigur un raspuns in scurt timp!

Bafta!

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Ai 3 sustinatori laughing Bafta

| anonima5682651 a răspuns:

Te sustin si eu

| Sabin91 a răspuns:

Sustinwinking

| Eu_4595 a răspuns:

Nimeni.nu mai e nevoie de alta categorie. oricum se raspund numai la 2-3 categoriioh go on...asa ca.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este o idee buna.Eu te sustin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ehh la prea multe vrei sa te sustinem, macar sa se introduca una laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exact, numai categoria asta lipsea. Sustin idea ta. Toate categoriile numai asta a fost uitata. Este o idee geniala. Poti trimtie aceasta propunere la contact, sa vedem ce parere are Cristinuca, mai ales ca a cam uitat de categoria asta. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Votez un DA hotarat, pentru categoria de psihologie! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Până acum întrebările legate de psihologie se puneau la categoria Știință și Filosofie (din câte am observat).Dar e ok.Și eu susțin.

Răspuns utilizator avertizat
| lynes a răspuns:

Si eu! Ador Psihologia!

| eminem19 a răspuns:

Si eu