| Kesi a întrebat:

Raspund frecvent la multe intrebari, dar acestea nu apar nici pe site, nici la rubrica"Raspunsurile mele". In mod normal trebuiau sa imi apara si cu trecerea timpului. Ce se intampla? Astept multe pareri deoarece am mai pus intrebarea aceasta, dar nimeni nu m-a lamurit in totalitate.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Te pot lămuri doar cei de la Contact http://www.tpu.ro/contact. De aia ţi-am şi spus să trimiţi lor un mesaj. Noi nu te putem ajuta mai mult de atât, îmi pare rău.
Numai bine!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Esti nou(a) pe site si raspunsurile iti sunt moderate. De-asta apar mai greu. Dupa ce vei trece de 30 de raspunsuri, vei vedea imediat postarile.

| Cici4Mici a răspuns:

Buna! Cel mai bine ar fi sa mergi la contact si bine inteles ca te va lamuri, singurat este vreo defectiune care poate cu timpul se va rezolva.