| LoveSleep a întrebat:

Răspund la o întrebare, răspunsul nu se postează, îmi apare că acesta e "refuzat" (fără să încalc vreo regulă), mai postez o dată același răspuns și de data asta e acceptat. După care, cel refuzat este postat și el. Rezolvă asta cineva, vă rog? Măcar pentru ăștia care sunt obișnuiți să li se refuze răspunsurile și nu știu dacă e de la eroare sau e din cauză că e refuzat în mod normal. Namaste

4 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Nu mai face atata scandal ca din cate imi amintesc tu esti obisnuit sa te refuze lumea. Chiar mai conteaza ca te refuza o femeie sau un server?

| LoveSleep explică (pentru FABULOSUL6000):

Mă cam urmărești tu așa. Și toată lumea știe că tu ești singurul care m-a refuzat.

| PersonajFictiv a răspuns:

Mai bine trimiti la admini un email, din raspunsurile unor utilizatori am inteles ca nu prea intra pe site asa des, in general intra sa vada/stearga intrebarile/raspunsurile reportate sau ceva de genul.
Oricum, multe intrebari si raspunsuri sunt sterse fara rost, nici nu cred ca sunt citite.
In fine, e bine ca ai anuntat, o sa vada ei pana la urma si o sa rezolve probabil.

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Ciudat,de ce nu scrii celor de la TPU?