| PisicaDragutza3 a întrebat:

Sall'tare TPU.Ce inseamna "Userul Anului" mai exact? Vreau sa stiu si eu mai multebatting eyelashes, Normal pun fundita ca rasplata pentru fapta cea buna happy P.S: Scuze daca n-am pus Categoria corecta.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Utilizatorul anului este considerat cel mai bun utilizator din anul respectiv, CEL CARE A AJUTAT CEL MAI MULT.
CEL CARE MERITA ACEST STATUT!
Este Legiuitoarea, Brigaela, NOname, Ioandelasal...
Te pup!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este semnul de mulțumire al comunității și al voturilor exprimate față de acel user!
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Userul Anului este acela care a demonstrat că poate ajuta oameni necondiționat, fiind rațional și ajutând indiferent.
Deocamdată, avem doar trei useri ai anului: Brigaela!
NoName
Legiuitorea

Pentru a ajunge Userul Anului trebuie să ai o anumită popularitate pe TPU, pentru a fi votat de către ceilalți utilizatori la alegeri.