| CAMIOANIEEE a întrebat:

Aceasta intrebare nu este tocmai o intrebare,ci mai degraba o observatie,unii user-i ai TPU-ului nu dau raspunsuri decat ca sa primeasca funda,adica:dau raspunsuri asa ca sa aiba si ei acolo,raspunsuri aiurea car enici nu au legatura cu intrebarile altora, exp:http://www.tpu.ro/......dat-sa/,un raspuns care nici nu are legatura cu intrebarea,nu mai dau rapunsuri concrete si adevarate,ma intreb,oare pentru la ce le-or trebui funda aia? Foarte putini utilizatori mai dua raspunsuri concrete,ca sa ajute lumea,nu pentru fundite sau voturi,Puteti sa ma judecati,dar eu am facut doar o observatie. Daca vrea ca Adminul sa-mi stearga intrebarea,treabalui, nu-mi pasa

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Esti senior, asa ca poti raporta intrebari si raspunsuri. Fie de folosesti de functia de "raporteaza" de sub o postare, fie ne scrii pe contact@tpu.ro cu link-ul catre ce incalca regulamentul comunitatii.

Alexandra - TPU

4 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Contul utilizatorului care a facut spam la intrebarea respectiva (si la altele) a fost dezactivat.
Daca mai observi si alti utilizatori care dau raspunsuri irelevante, ii poti raporta, iar noi ne vom ocupa de ei.

Alexandra - TPU

| CAMIOANIEEE explică (pentru TPU.ro):

Cum ii raport?laughing

| TPU.ro a răspuns (pentru CAMIOANIEEE):

Esti senior, asa ca poti raporta intrebari si raspunsuri. Fie de folosesti de functia de "raporteaza" de sub o postare, fie ne scrii pe contact@tpu.ro cu link-ul catre ce incalca regulamentul comunitatii.

Alexandra - TPU

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Mda. ai mare dreptate.:d
Eu de obicei raspund la intrebare. nu pentru ca imi doresc funda. ci pentru a ajuta persoanele.

| Unbelievable a răspuns:

Bună. Așa este, dar putem noi să-i oprim? Nu! Și pe mine mă intrigă acest lucru, această obsesie pentru fundele virtuale care, în realitate nu au absolut nicio valoare, dar asta e. Trebuie să ne obișnuim și să înțelegem că unii nu știu ce înseamnă reguli happy. Succes!