| Enderman a întrebat:

Sall TPU, am o intrebare cam stupida dar cum imi pun poza de profil cine raspunde primul dau funda

Răspuns Câştigător
| Δna a răspuns:

Te duci acolo unde e pe portocaliu si scrie editare profil --> si iti apare mai jos selectare poza de profil dai BROWSE si iti alegi poza dai dupa salveaza profilul jos si "tadaaa ". :p

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intra la editare profil, se afla in stanga ta unde scrie Logat ca. dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita...
sper sa reusesti
Mult succes si o zi frumoasa sa aihappy

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! http://www.tpu.ro/site-users/edit/ dai mai jos si dai clic pe cadranul in care scrie alege fisierul, cauti poza care vrei sa o pui, apoi dai dublu clic ca sa se puna si dai salveaza datele

Răspuns utilizator avertizat
| PartyClatita a răspuns:

Mai bine, logare cu facebook si ti se pune poza de profil de la facebook