| ooAndrewoo a întrebat:

Cum pot sa imi pun poza la profilul meu.Am incercat cu toate pozele mele din calculator si nu a mers deloc, i-am dat salvare si nu mi-a pus nici o poza la profil...Cine stie sa ma ajute si pe mine plzz tongue

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Avatarul trebuie aprobat. Cel mai probabil îţi va apărea pe profil luni (acum fiind weekend). Ai puţină răbdare!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În maxim 24 de ore apare peste tot în postările tale, acum văd un băiat care stă la soare.
Nu uita că dacă nu respectă dimensiunile avatarului, poza nu va putea fi schimbată, rămânând cea veche.
Succes!
Pa, pa.

| Esperança a răspuns:

Îţi apare poza doar la întrebări, momentan pentru că poza nu se va schimba imediat, ci după ce este aprobată de un admin. Cel mai probabil luni în jurul orei 12 va apărea pe site, pentru că în weekend nu lucrează!
Mai multe despre TPU vezi aici http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Baftă!

| ooAndrewoo explică:

Ok o sa am rabdare happy thanks