| Robiii2001 a întrebat:

o intrebare legata de contul meu cum fac sa-mi pun poza ca si alti? funda la care raspunde primul si care raspunde corect

Răspuns Câştigător
| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Acolo unde scrie Logat ca Robiii2001, mai jos, vei gasi Editare profil. Dupa aia dai Schimbare fotografie(Change photo), o selectezi si Dai la Salvare.
Inainte de a fi publicata, poza trebuie aprobata de un admin! Daca nu e aprobata in 24 ore(sambata si duminica nu lucreaza), trimite un mesaj de atentionare la Contac.www.tpu.ro/Contact
O seara buna!

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Dai la editare profil din stanga paginii si cauti acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra la editare profil, se afla in stanga ta unde scrie Logat ca... dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita... apoi astepti pana e "cercetata" de admini si apoi aprobata

| CannbalCorpse a răspuns:

Click pe editare profil, schimbare fotografie de profil alegi imaginea si salvezi profilu, os a dureze ceva pana poza o sa iti apara!

| PotatoMustDie a răspuns:

Editare profil/Schimba poza.