| AdyWTF a întrebat:

am o intrebare legata de paysafecard. Eu vreau sa-mi bag 18.74 de lei, cum procedez? Vreau sa-mi bag pe jocul renumit "Roblox". Primul care imi raspunde corect ii dau o medalie.

Răspuns Câştigător
| alky13 a răspuns:

Te duci la un magazin care are un ATM cu suport Paysafecard (ex. la Penny/Carrefour gasesti, Qiwi parca la zice la parteneri), si ai optiuni de 25/50/100/200 de lei, na, bagi 25 de lei, si ai credit pentru ce vrei sa-ti cumperi pe acel joc, codul respectiv il poti folosi si pentru ce mai ramane din acei 25 de lei

1 răspuns: