| MirabelaOana111 a întrebat:

Vreua sa va intreb daca stie cineva cand se va alege castigatorul la tragerea la sorti pentru aparatul foto?
Funda

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Maratonul se desfasoara pana lunea viitoare, 18 februarie, la 00.00 de pe data de 19, vom vedea ce se mai intampla.
O seara frumoasa sa aihappy

| MirabelaOana111 explică (pentru caramela):

Ms ca mi-ai spus si tie o seara frumoasa happy

| caramela a răspuns (pentru MirabelaOana111):

Multumesc!:*:*

| MirabelaOana111 explică (pentru caramela):

happy big grin

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Cum spune și pe blog la regulament
Asadar, daca ravniti la un super aparat foto digital Canon PowerShot A2300, 16MP, tot ce trebuie sa faceti este sa raspundeti la minimum 150 de intrebari din oracolul TPU. Maratonul se desfasoara pana lunea viitoare, 18 februarie, la 00.00, iar apoi desemnam castigatorul prin tragere la sorti!