| anonim_4396 a întrebat:

Salut all cine este de acord cu impartirea categoriei religie in mai multe sub-categorii astfel incat fiecare secta sa aiba fiecare sub-categoria ei adica ex crestini la crestini, religiile protestante la sub categoria lor si asa mai departe. Astfel in cat fiecare secta sa aiba sub-categoria ei. Ati fi de acord cu asta?

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Mai bine las-o acolo ...sa se certe la o singura categorie
Religie, t/a si comics sunt groapa de gunoi a TPU-ului... locul de intalnire al tuturor trollilor de pe TPU
Nu as schimba asta.baremi cat de cat mentin siteul stabil

| ChioruL14 a răspuns:

Categoria aia are mai mult succes decat se asteptau, n-o vor schimba pentru nimic. e ca si cum ar face ceva in privinta temelor, tu iti dai seama daca le interzic cu adevarat? pierd juma' de clienti.

| anonim_4396 explică (pentru ChioruL14):

Man iti dau dreptate. Degeaba imi racesc gura sugerandu-i Cristinei sa faca ceva cu acea categorie ca degeaba zic deoarece tot nu o face si imi da un raspuns negativ. Eu chiar cred ca ei sunt doar pe interes si sincer dar cu cea mai mare sinceritate spun ca nu merita sa ajunga TPU una dintre cele mai vizitate comunitati. Ei au dat frau liber de la inceput si de asta peste tot in comunitate e cam naspa. Adica in final cred ca ei ca admini au inventat o comunitate ne dreapta unde toti fac ce vor, dau frau liber la injuraturi pe chat nu se obosesc sa modereze acel chat. Cunosc si alte comunitati si crede-ma ca sunt bine moderate. TPU a facut un mare compromis sa ajunga unde a ajuns

| MidnightLady a răspuns:

Ce, vrei sa se certe Ema de una singura?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.As prefera sa se opreasca toti din atita ura si invidie, daca poate fi numita asa.in fond, este o cearta pe ideologie, niciunul dintre toti nestiind adevarul absolut.Ar fi de preferat respectul reciproc.Toti sintem oameni si nimeni nu cistiga nimic din cearta.Fiecare intelege atit cit poate.Numai bine.