| alexandramustatea2013 a întrebat:

Buna ziua!
Daca sunt campion pe TPU, sigur primesc tricoul?
Trebuie sa dau adresa?
FUNDA?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mare smecherie, un tricou

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
daca vei fi anuntat ca fiind campionul zilei, vei fi instiintat prin e-mail si iti vor cere datele de contact..normal ca trebuie sa oferi datele tale.
O zi bunahappy

| Fulbaster a răspuns:

Cei de la TPU o sa iti dea un email cu tot ce trebuie sa le spui iar tricoul va veni prin posta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai, o sa-ti vina un mail de la TPU in care o sa-ti ceara datele, dupa care iti vine alt mail in care o sa te anunte ca ti l-a trimis, succes!

| alexandramustatea2013 explică (pentru anonim_4396):

Merci,dar azi tu trebuie sa castigi!

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexandramustatea2013):

Nuuuu,imi ajunge unulhee hee spor tie si daca nu castigi azi o sa fie si maine ziua. Faza tare a fost ca eu nici nu stiam de asa ceva, mi-a atras atentia un user laughing

| c0ton a răspuns (pentru anonim_4396):

Doar locul 1 pimeste tricoul estul nimic nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru c0ton):

Da, mare smecherie, un tricou