| Alle13c a întrebat:

Am o problema. Incerc sa discut cu voi pe TPU dar... Dau la "Discuta LIVE" si va v ad pe voi cum discutati mie nu imi apare niciun chenar, nimic unde sa scriu. Ma puteti ajuta va rog? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eşti un utilizator nou şi trebuie să dai mai întâi cel puţin 10 răspunsuri şi să aştepţi o zi-două până ele vor intra în baza de date, până se vor face actualizările, şi abia după vei putea să comunici pe chat fără probleme.
Succes, Alle!

neluL
| neluL a răspuns:

Http://i.imgur.com/FQoQi.jpg
Daca ai altceva fa un print screen la pagina!

| MiauMiauPisiPufoasa a răspuns:

Daca ai deja cele 10 raspunsuri in baza de date... si inca nu iti apare inca casuta, inseamna ca TPU are probleme tehnice...