| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu mi se schimba imaginea la TPU? am dat de 100 de ori la editare profil, am pus poza, dau salvare si cand intru invizualizare profil sa vad daca s-a schimbat imi apare tot fata aia gri. Am incercat sa si astept mai mult dar nu se schimba

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că durează o zi-două până se actualizează datele. Trebuie să ai puțină răbdare.

neluL
| neluL a răspuns:

Pagina cu profilul tau de pe TPU se reactualizeaza greu->fiecare poza este verificata de un moderator->maine o sa-ti vezi poza la profil (asat cu euro)...asa ca stai linistit.

| Făraş a răspuns (pentru neluL):

Cum ai facut poza aia cu nelu te rog spune-mi plizzzz

| neluL a răspuns (pentru Făraş):

Cu Gif_Animator_Pro ->un program de creat gif-uri.