| ReadAllAboutMe a întrebat:

Salut ce parere aveti despre cei care pun intrebari stupide? Nu ar trebui sa ii raportam? Fiindca astfel TPU va deveni TPC toti pentru cersit pentru cei care cer conturi de imvu, ourworld, ladypopular iar pentru cei care pun intrebari stupide TPS toti pentru stupizi dupa parerea mea ar trebui raportati cine e de acord cu mine

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Stai să înțeleg și eu. Vrei să te raportez sau cum?

| Grăurea a răspuns (pentru NOname):

Ce tare i-ai zis-o!

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Sunt de acord cu tine,majoritatea cerşesc,ba fundiţe, ba conturi.
Unii nu se mai necăjesc să dea nişte răspunsuri folositoare şi trec direct la pus "întrebări ", nu le putem numi aşa fiindcă nu au întrebarea sau când o au nu înţelegi nimic.

| seen a răspuns:

TPU= Toti Pentru Unu deci nu conteaza intrebarea poti sa ajuti bine nu ignoro site ul se refera la sfaturi ajutor ce pot favoriza situatia persoanei interesate de asa ceva