| IonutAlin300 a întrebat:

Cum aflu si eu notificarile primite la niste intrebari sterse de pe TPU.

Răspuns Câştigător
| teo530 a răspuns:

Dacă o întrebare a fost ştearsă de un admin pentru că încălca reguli site-ului nu mai primeşti notificări fiindcă acea întrebare nu mai există. Dacă utilizatorul care a pus-o a şters-o atunci ea nu se şterge ci apare doar ca postată de anonim şi poţi intra pe ea să vezi dacă s-a mai răspuns dar notificări nu ştiu dacă primeşti.

1 răspuns:
| Tranconoid a răspuns:

Din pacate nu poti sad