| dragonasuAk47 a întrebat:

Cum fac sa aflu emailu unu-i cont de pe TPU nu al meu big grin

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Nu poti sa il afli. Fiecare cont e anonim, iar tot ce poti vedea e numele ales de utilizator si data de nastere daca acesta doreste sa fie afisata

3 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Nu ai cum, toți suntem sub protecția anonimatului. Poți caută un user doar după nick-ul de pe TPU, intrând la "Comunitatea" și scriind în a două căsuță de căutare numele utilizatorului http://www.tpu.ro/useri

| dragonasuAk47 explică:

Dar de exemplu vreau sa aflu daca un prieten este pe TPU nu pot afla nu-i asa? big grin