| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
Cum fac sa nu mai primesc mesaje de la TPU raspund la destule intrebari si nu mai vreau sa fie totul afisat pe mail mai precis nu vreau sa mai primesc mailuri.
La primul raspuns bun dau Fundaaa! :X

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai te duci la Notificari si debifezi optiunea

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intra la notificari se afla in pagina unde scrie logat ca...iar in josul paginii dai de notificari, dai clic si bifezi casuta unde scrie
Nu doresc sa primesc notificari de la prieteni atunci cand adauga o intrebare
O zi frumoasa sa aihappy

| michelia a răspuns:

Poti seta sa nu mai primesti mailuri cu intrebarile puse de prieteni, atit.
Daca te aglomereaza foarte mult anunturile de la TPU cu comentariile la postari etc, mai fa-ti o adresa de mail si apoi schimba pe TPU mailul cu care te-ai inscris. Se poate modifica la " editare date logare" unde ai o rubrica cu " introdu noua adresa de mail".

| mola a răspuns:

Buna.

Intra la Notificari si bifeaza casuta cu numele : Doresc sa nu mai primesc primesc mesaje pe TPU ( parca asa scria )