| evowarr11 a întrebat:

Buna TBU! De 2 zile mi-am facut un nou ID de mess si daca vreau sa imi fac cont de exemplu pe facebook, skype cat si pe jocuri metin2 nu primesc nicun mail pe ID... Ce pot sa fac nu primesc mesaje mailuri nimic am doar primul mail de bun venit... Trebuie activat ID sau ce? straight face

Răspuns Câştigător
| Anonimul122 a răspuns:

Cand ai facut id, poate te-ai grabit si ai uitat vreoun detaliu, dar iti zic, nu te ingrijora, uite aici cum il poti inchide http://www.youtube.com/watch?v=1rg-iAT5Fl8 contul ala, nou, si dupa ce l-ai inchis, poti sal deschizi, din nou dar sa ai grija cum il faci sa fie bun cu acelel nume aceeasi adresa, sper ca te-am ajutat, bafta FUNDA