| Arrows a întrebat:

Salut, de ieri ma confrunt cu o "problema". De cand s-a bagat regula aia cu securitatea persoanelor gen a datelor personale s-a bagat ca cine are varsta de la 12 pana la 16 ani trebuie sa ceara ceva acordul parintilor pentru a confirma asta, si m-a pus sa pun o adresa de e-mail, normal ca am bagat-o pe a parintilor, le-am zis si au confirmat asta, si cand am crezut ca mi s-a deblocat contul el s-a blocat. Gen nu mai pot sa mai pun nici o adresa de e-mail si nu mai pot face nimic, am confirmat de mai multe ori crezand ca este ceva bug dar tot blocat imi este contul, niste sfaturi va rog?

1 răspuns:
| Ena_Maryo_2000 a răspuns:

Așa mi s-a întâmplat și mie... Eu îți spun să îți pui numarul anilor mai mari, de exemplu 17, dar ca să faci asta du-te la, setări, și apoi la, setări siteuri, și scrie sus TPU, apasă, apoi apasă pe șterge sau eliminați și gata. Sau după ce faci toată asta, mai simplu loghează-te de pe Facebook. Dacă vrei neapărat cont de pe TPU, ți am zis, pune nr. anilor mai mare.