| Frexter a întrebat:

Am o problema cu un alt cont, stiti ca s-a bagat de ceva vreme prostia aia cu acordul parintilor.
Cand mi-am facut contul nu stiu cum am pus data nasterii ca acum cand intru pe TPU imi cere mailul parintelui ca sa ma lase sa intru pe cont, si am dat un mail (nu al parintelui) si am primit de la TPU mesaj ca daca accept ca si contul X sa fie deblocat, si am dat pe da, normal. Dar cand intru pe cont nu merge, imi arata intr-o caseta emailul pe care l-am pus ca si cum ar fi al parintelui dar si scrie acolo ca am primit un mesaj pe adresa scrisa in caseta si ca sa dau pe da acolo in mesajul ala. Ce sa fac? Cum sa deblochez contul? Am peste 18 ani nu am nevoie ca parintii sa stie ca folosesc TPU...
Funda

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si de ce ai nevoie de mai multe conturi? Oricum pe TPU sunt interzise conturile multiple, este permis un singur cont, poate de aceea nu-l poti debloca.

| Frexter explică (pentru Ioandelasal):

Pai am mai facut un cont ca sa pot pune intrebare... Ammm normaal

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

De la faza cu "im arata intr-o caseta..." m-ai pierdut. Scrie si tu mai clar. Ar trebui sa dai mesaj celor de la TPU sa iti deblocheze contul, si sa muti intrebarea la categoria "Totul despre TPU".

| Frexter explică (pentru Bratu_Andrew_2000):

Pai o caseta, ma rog, un fel de dreptunghi na, e alb si cu un contur in jurul lui si scrie cu un gri deschis "adresa parintelui(de email)"