| ionutoxy28 a întrebat:

Voiam sa transfer 50 de lei de pe paysafecard si aveam nevoie de versiunea unlimited a aplicatiei, dupa trimiterea datelor necesare (avand 15 ani), contul mi-a fost blocat temporar din cauza restrictiilor de varsta, se poate sa-mi recuperez soldul? Imi va mai fi deblocat contul?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Odata ce iti este blocat, este imposibil sa mai fie deblocat, fiindca nu ai limita de varsta legala si nu aveai voie sa-ti fii facut cont deloc.
Ai riscat si ai pierdut niste bani, acum tot ce-ti ramane este sa inveti din greseala si sa nu-ti mai faci conturi fake.

in orice caz, nu am inteles niciodata de ce va faceti conturi de paysafe, cand contul bancar este legal si usor de folosit?