| AnimatedSignature a întrebat:

Salut, deci m-am logat pe TPU împreună cu contul meu de Facebook, iar acum mi-am schimbat e-mailul. Cum aș putea să-mi schimb e-mailul de pe TPU? Îmi cere să introduc parola, iar cea de la Facebook nu este. Nu pot nici să resetez parola deoarece e pe e-mailul vechi, ce e hackuit.

Răspuns Câştigător
| Clujean25 a răspuns:

Atunci scrie la secțiunea "Contact" celor de la TPU și explică-le problema ta.

2 răspunsuri:
| Clujean25 a răspuns:

Încearcă să îți aduci aminte parola contului TPU, și să îți schimbi astfel doar e-mailul...

| AnimatedSignature explică (pentru Clujean25):

Păi contul ăsta TPU nu l-am făcut de la 0. Am dat doar pe logare cu Facebook și... cam atât.

| Clujean25 a răspuns (pentru AnimatedSignature):

Atunci scrie la secțiunea "Contact" celor de la TPU și explică-le problema ta.