| Eternal a întrebat:

Salut.Eu cind trimit o intrebare greu se pune pe prima pagina.Cind ma uit la intrebarile mele arata ca intrebarea e in asteptare, de ce?
Eu am asteptat 2 ore si inca nu a fost afisat pe prima pagina.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Depinde şi de "traficul" de pe site ( de cât de "aglomerat" este serverul )...

"08. Am postat o intrebare, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Daca intrebarea pe care tocmai ai trimis-o nu a aparut inca, nu-ti face griji, aceasta va figura pe site in cateva momente, adica atunci cand pagina va fi reactualizata. Intrebarile postate de utilizatorii noi vor fi initial vizibile numai autorilor lor si utilizatorilor logati. Acestea vor putea fi accesate de toata lumea dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati, fara a fi raportate. Daca intrebarea cumuleaza minimum doua raportari, ea va fi respinsa de pe site si va ajunge in atentia administratorului site-ului." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#08

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că eşti un utilizator aproape fără activitate. Te afli încă într-un fel de perioadă de probă şi postările tale se afişează mai greu pe site, trec mai întâi printr-un filtru şi sunt vizibile doar utilizatorilor logaţi.

În timp, după ce vei avea o activitate ceva mai amplă, nu vei mai avea această problemă.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Am postat o intrebare, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Daca intrebarea pe care tocmai ai trimis-o nu a aparut inca, nu-ti face griji, aceasta va figura pe site in cateva momente, adica atunci cand pagina va fi reactualizata. Intrebarile postate de utilizatorii noi vor fi initial vizibile numai autorilor lor si utilizatorilor logati. Acestea vor putea fi accesate de toata lumea dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati, fara a fi raportate. Daca intrebarea cumuleaza minimum doua raportari, ea va fi respinsa de pe site si va ajunge in atentia administratorului site-ului.
extras din blog TPU
O zi frumoasa sa aihappy

| alexs99 a răspuns:

Intrebarea trebuie sa fie aprobata de admini:
''08.Am postat o intrebare, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Daca intrebarea pe care tocmai ai trimis-o nu a aparut inca, nu-ti face griji, aceasta va figura pe site in cateva momente, adica atunci cand pagina va fi reactualizata. Intrebarile postate de utilizatorii noi vor fi initial vizibile numai autorilor lor si utilizatorilor logati. Acestea vor putea fi accesate de toata lumea dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati, fara a fi raportate. Daca intrebarea cumuleaza minimum doua raportari, ea va fi respinsa de pe site si va ajunge in atentia administratorului site-ului.''
Sursa:http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#08
O seara buna.