| Floreenofficial a întrebat:

Mi-am schimbat ieri poza de profil de pe TPU și au trecut mai mult de 24 de ore și am rămas tot fara poza de profil, pentru că încă nu au aprobat-o administratorii.Cat mai trebuie să aștept oare? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

E cam lent tot ce se intampla pe TPU. Dureaza foarte mult sa se updateze datele profilului. Pana si intrebarile si raspunsurile date dureaza sa iti apara pe profil. Asa ca nu se stie cat mai dureaza.