| TI a întrebat:

Bunăă;
OK, deci: Ieri seară mi-am schimbat poza de profil. -Pe TPU-
Şi nu s-a actualizat. Am zis să aştept, poate durează mai mult.
Şi am aşteptat până acum, că cine ştie cât de încărcat o fi TPU. thinking Şi totuşi, nu s-a actualizat încă.
Ce e în neregulă ?
Mulţumesc. happy

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Actualizarea pozelor de profil se face, manual, de catre moderatori. Cum e week-end, nici moderatorii nu lucreaza, deci, va trebui sa astepti pana luni sau marti si va aparea noua poza.

4 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

A fost week-end, nu te speria. Cum aprobarea se face manual de către moderatori.trebuie să mai aștepți. Acum se vede.
P.S: În week-end moderatorii sunt liberi!

| Rockart a răspuns:

E week-end şi nu se lucrează. Eu aştept de vineri seară. Eram sigură că aşa o să se întâmple dacă-mi schimb fix atunci poza.

Stai liniştită că mâine va apăra, dar până atunci e vizibilă doar la întrebări.

Baftă!

| TI explică:

Mulţumesc tuturor pentru ajutor!

| IngeraşVerde a răspuns:

Buna!
Si eu mi-am schimbat-o si nu s-a actualizat, ai rabdare! TPU, din cate stiu eu nu lucreaza in week-end! Dar tie iti apare poza cu niste pete mici si roz iar deasupra un craniu, nu?!
Daca nu este aceasta asteapta, pana Marti se v-a actualiza!