| MouSSEauChoColat a întrebat:

Nu inteleg care e treaba cu Oracolul TPU...Adica ce va fi mai exact? O noua categorie sau un concurs?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci oracolul se vrea probabil a fi un fel de profil, si am inteles ca va aparea pe pagina fiecarui user, ca sa ii poti vedea anumite afinitati si preocupari. Ceea ce e bine.
Ce n-ar fi bine, ci de-ar dreptul inutil, ar fi sa avem atasat un "oracol" la profilul nostru, in care sa bifeze aiureli alti useri in afara prietenilor nostri, care oricum sunt toti numai zahar si miere... laughing

| MouSSEauChoColat explică (pentru anonim_4396):

laughing expresia corecta e numai lapte si miere!laughing glumesc! oricum, mersi de raspuns!

4 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Va fi o noua categorie, cu intrebari de tipul A sau B la care utilizatorii vor putea raspunde din conturile lor.

Alexandra - TPU

| anonim_4396 a răspuns (pentru TPU.ro):

Deci sa inteleg din post-editare ca o sa apara si intrebarile alea rolling on the floor

| mariapetcu2005 a răspuns:

Un concurs