| anonim_4396 a întrebat:

Pot pune pe acest site link de pe altul cu o stire fara sa am probleme?
Adica am vazut o stire, si as pune aici link sa vada si altii, si dupa sa avem o mica disctue, ar fi ok sau nu am voie?
Mersi

4 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Poti posta link-ul cata vreme ajuta comunitatea sa-ti inteleaga mai bine intrebarea.

Alexandra - TPU

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Atat timp cat nu faci reclama, nu este o problema, acum depinde ce link doresti sa postezi si care este scopul lui.
O zi bunahappy

| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.
Nu pot sa iti explic atat asa ca iti dau acest link http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente de unde poti citi regulamentul site-ului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai grija la categoria unde pui si cum formulezi intrebarea pentru a nu parea reclama.O seara buna.