| Ciucan_Alexandru_1972 a întrebat:

Nu stiu cum sa incep deci... pe facebook, la un prieten de al meu era o stire, am apasat pe ea si m-am uitat...Am inchis site-ul si am vazut ca s-a trimis un link la niste prieteni. Nu la multi. Si in seara aceasta am vazut ca sa trimite iar tot acelasi link la alti prieteni. crying Cred ca acela a fost un virus.Ce pot sa fac sa nu se mai trimita?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

E un virus. Ți-ai luat-o și ce e mai grav, l-ai dat și altora.
Scanează PC-ul cu un antivirus la zi și nu mai da clic pe toate tâmpeniile!

| Vladut2000L a răspuns:

Frate si mie mi s-a intamplat dar noroc ca am avut anti virusul pornit

| devilmilan a răspuns:

Genul ala de virus l-au primit si cativa prieteni in care m-au taguit, sunt usor de vazut, n-am dat niciodata click pe asa ceva. Daca ai antivirus, baga mare! happy