| TFK a întrebat:

Salut, scuze, mai am o nelamurire...de ce cand imi raspunde cineva la o intrebare nu imi apare la toti functia de dare a funditei...de ce?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Uneori site-ul mai face figuri, mici gafe. Revino mai târziu la acea întrebare (asta dacă n-ai ales deja un răspuns câştigător) şi cocardele/fundele vor apărea în dreaptă fiecărui răspuns!
Succes!

2 răspunsuri:
| TFK explică:

Da,asta stiu, dar la unele nu pot da, inainte de a da altcuiva la intrebare respectiva...

| luiza_4162 a răspuns:

Pentru ca fundita nu poti sa o dai decat la o sigura persoana. la celelate pooti sa le dai doar un vot.