| dorin1990 a întrebat:

am castigat saptamana trecuta mai exact in 30 octombrie premiul pentru campionul zilei(tricoU) insa nu am primit nici macar un semn de la ei!.si pe site nu apar ca fiind castigator, de ce?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Altul după interes!
Îți stă stamba în premiu sau ce?
Toate răspunsurile sunt verificate manual, vezi regulamentul și ai să înțelegi de ce nu ai luat premiul!
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717
Pa, pa.

| TPU.ro a răspuns:

Nu toate topurile din ultima perioada au fost validate. Speram ca pana maine sa terminam cu toate.

Alexandra - TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsurile se analizeaza manual.Se desemneaza castigatorul numai dupa raspunsurile adevarat folositoare. Daca raspunzi printr-un link, sau scurt si la neobiect, stil nu stiu sau cauta pe google etc, aceste raspunsuri nu se ia in considerare.Deci in cazul tau, cel de pe locul doi daca are raspunsuri mai satisfacatoare castiga tricoul.E bine totusi sa citesti si regulile.Asta e.

| dorin1990 explică (pentru anonim_4396):

Am discutat cu, Cristina si m-a lamurit, nu sunt pe locul 2 insa nu au fost analizate toate raspunsurile din ziua respectiva nu sunt eu genul sa dau raspunsuri doar sa fie date stai linistit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru dorin1990):

Ok,atunci. Nu am zis ca esti genul dar ti-am spus cateva din motive.Totusi raspunsurile sunt analizate si e posibil sa nu primesti tricoul. Iti doresc din suflet sa nu fie asa dar asta e regulamentul asa stiu.O zi buna.