| GabytzuXxXx a întrebat:

De ce eu nu pot comentariile pe care le postez pe TPU? Imi apare ca a fost postat dar nu il vad nicaieri! Poate dau si funda. >)

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Trebuie să ai RĂBDARE!

Timpul efectiv în care apare postat un răspuns/comentariu depinde de traficul de pe site!

La tine este APLICABILĂ situaţia de mai jos :

"09. Am postat un raspuns, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Ca si in cazul intrebarilor, postarile care apartin utilizatorilor noi vor fi temporar vizibile pe site doar autorilor lor si utilizatorilor care sunt logati. Dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati fara a fi raportate, respectivele postari vor fi vizibile pentru toata lumea." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#09

Sărbători fericite!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Postările noastre nu apar pe site de fiecare dată în timp real, poate dura câteva minute.

| Fatamuntilor a răspuns:

La utilizatorii noi, postarile au nevoie de aprobarea unui admnin.I n plus chiar daca ai postat ceva, nu apare imediat.Mai e si traficul...

| alexs99 a răspuns:

Inainte de aparea pe site, raspunsul trebuie sa fie aprobat, lucru ce dureaza cateva minute.
Sarbatori fericite si un An Nou plin de impliniri!

| HighByTheBeach a răspuns:

Nu e asa simplu. Mai trebuie sa treaca cateva minute, timp in care comentariul tau este aprobat. O seara placuta sa ai si sarbatori fericite