| Angeleyzz a întrebat:

De ce nu mi se ia comentariile pe Facebook, imi spune "acest comentariu nu poate fi postat",, incearca din nou" si imi apare si un triunghi galben cu semnul exclamarii.Sami explice cineva de ce va rog. Dau funda big grin!

Răspuns Câştigător
| AISer a răspuns:

Probabil în momentul respectiv persoana aceea face nişte modificări în privinţa pozei/stării/link-ului la care vrei tu să comentezi. Sau, facebook poate că lucrează la funcţia de comentarii în timp real iar asta poate fi un impediment. Am mai păţit-o şi eu, iar cauza a fost una din cele două sus-numite.

1 răspuns:
| Irinuca99 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema de 2 zile!crying