| anUcy a întrebat:

Am si eu o nelamurire! Am un telefon Vodafone 547 si am o problema.Atunci cand vreau sa intru sa scriu un mesaj, imi apare Not available! De asemenea, nici cand vreau sa intru in arhiva cu mesajele receptionate sau trimise nu pot intra. Spuneti-mi va rog... ce as putea face?happyFunda la raspunsul folositor!happy

1 răspuns:
| cosminpanait6 a răspuns:

Nu ai instalata aplcicatia. ori e un telefon mai vechi ori e prea nou si nu sa obisnuit. sau daca nu du-te la Vodafone si zile