| julietadya a întrebat:

Am si eu o intrebare cum pot sa fac sa-mi adaug mai multi prieteni?

5 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună! Sunt 2 metode:
1. Dai click pe "adaugă ca prieten" din profilul cui vrei să îți fie prieten.(butonul acesta apare sub poză)
2. Fii mai activă și dă răspunsuri cât mai utile pentru a te face cunoscută, iar ceilalți își vor dori să fie prietenii tăi.

| denyiuly a răspuns:

Julieta este foarte simplu!
te duci la ''comunitate''.in caz ca nu stii este in susul paginii scris cu albastru.scriu un nume la intamplare. apoi iti va aparea o lista cu toti utilizatori care se numesc asa.intri pe profilul respectivului si dai clic pe rubrica ''adauga ca prieten''. acelui utilizator ii va fi trimisa o cerere de prietenie.in caz ca va accepta iti va devenii prieten.si asa sa faci la cat mai multi utilizatori.te voi adauga eu ca prieten.SUCCES! iti urez sa ai multi prieteni

| bianca9422 a răspuns:

Buna!
mergi la profilul celui care vrei sa il adaugi ca prieten si sub poza lui ai optiunea "adauga ca prieten".
momentan te-am adaugat eu ca prietenahappy

mult succes si la cati mai multi prieteni pe TPU :*

| Shiver a răspuns:

Dai multe cereri de prietenie

| SquirtleBaby a răspuns:

Dai click pe nume, click pe casuta verde