| AlexDorinel a întrebat:

Daca adaug pe cineva la prieteni, va vedea când pun o întrebare?

Sau cu ce ma ajuta dacă bag pe cineva la prieteni?

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

1. Da va vedea cand pui o intrebare sub forma unei notificari
2. Te ajuta ca ai mai multi prieteni si cam atat happy

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

1. Să știi că nu-i musai!
La "Setări" fiecare bifează ce/cum vrea, dintre:

* Doresc să primesc un email când orice prieten adaugă o întrebare
* Nu doresc să primesc un email când orice prieten adaugă o întrebare

Eu am optat pentru ultima variantă, deci nu primesc notificări când prietenii din lista adaugă o întrebare.

2. Ai ratat ocazia. Trebuia s-o fi intrebat pe Noname cât timp mai era pe site...Cred că ea are cea mai lungă listă cu friends pe TPU. E de invidiat.

Părerea mea? E că puteti comunica prin mesaje, dacă vreunul dintre voi a setat să primească mesaje doar de la prietenii săi din listă.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Exact. Asta era.

| wildthing a răspuns:

Da. Tocmai am primit notificarea ca ai pus intrebarea asta.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ajuta deoarece vei primi notificare de cate ori pune o intrebare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gen eu te am la prieteni si primesc vreo 4-5 notificari pe zi de la tine laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Feri5 a răspuns (pentru AlexDorinel):

La fel și eu, primesc 7-8 nodificări per zi de la tine!

Răspuns utilizator avertizat