| ioanamaria56 a întrebat:

Cam cate puncte ar trebui sa am (intre cate si cate) ca sa ajung pe prima pagina? Adica stiti despre ce pagina vorbesc, despre aia cu rank-uri, ma rog. Funda pentru primul raspuns!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lol, iti mai trebuie vreo 350.000 puncte cam 4500 raspunsuri

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intră pe prima pagină și vezi punctajul fiecăruia.
http://www.tpu.ro/useri
Nu suntem "aia"!
Pa, pa.

| ioanamaria56 explică (pentru Legiuitoarea):

Adica ''aia'' ma refeream pagina aia laughing.

greece12
| greece12 a răspuns:

Daca dai click deasupra intrebarii tale pe cuvantul "Comunitate" iti va aparea prima pagina a userilor de pe TPU, a primilor o suta dintre ei.
Pe fiecare pagina sunt cate o suta de useri, paginile continua, nu se opresc la prima, sa stii.
Si vei vedea ca locul 1 e detinut de @neluL, iar locul 100, in acest moment, de @nony.
Cu un simplu click pe nick-ul lor vei vedea si punctajul fiecaruia, orientativ,@neluL are peste 4 milioane de puncte si @nony, peste 350 de mii.
Asadar, oriunde te vei incadra intre 350.000 si 4.000.000 de puncte, vei ajunge pe "prima pagina".
Ai vrea, totusi, sa ma lamuresti care ar fi scopul unui asemenea demers?

| ioanamaria56 explică (pentru greece12):

As vrea sa apar pe prima pagina dar mai am muuuuult de munca.

| greece12 a răspuns (pentru ioanamaria56):

Spor sa ai si inima buna, efortul personal nu-l lua in considerare, hraneste-te doar cu satisfactia acelui "multumesc" nerostit din partea celor pe care ii ajuti.
E mai mult decat suficient!happy

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
fii activa pe site, da raspunsuri bune si de calitate si asa vei aduna punctaj, mai ales daca esti rasplatit cu fundita, primesti 100 puncte.
esti pe locul 4570 parca, nu este greu sa ajungi in top 100 daca ai o activitate intensa si de buna calitate, dar sa nu iti neglijezi scoala.tongue
O seara bunahappy

| CautNume a răspuns:

Toata lumea are "rank-uri".
Ca sa vezi cate puncte au "aia cu rank-uri", adica cei de pe prima pagina ca la ei te referi, te poti uita.

| alexs99 a răspuns:

Pentru a ajunge pe prima pagina trebuie sa ai cel putin 350.000 de puncte.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Aici poţi vedea,
http://www.tpu.ro/useri
Numai Bine.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare ioanamaria56! Trebuie sa ai mai multe puncte decat cei de pe primele 100 locuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Poti intra aici si vezi,
http://www.tpu.ro/useri
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi clasamentul si vei afla.

| MihneaIsBack a răspuns:

Salut!
Ar trebui să ai peste 500000 ca să ajungi acolo.
Punctele le poți obține răspunzând la întrebări și acumulând puncte.
Aici îi poți vedea pe ceilalți utilizatori
www.tpu.ro/useri
Succes!