| anonim_4396 a întrebat:

cum fac puncte sa imi iau premii din magazinul de premii?

Răspuns Câştigător
| Mieeez666 a răspuns:

Există o singură modalitate de a obţine monede virtuale TPU: oferind răspunsuri de calitate la întrebările utilizatorilor. O monedă TPU se obţine atunci când un răspuns de-al tău este remarcat de echipa editorială TPU şi primeşte distincţia Apreciat de editori.

1 răspuns:
| Miss25JK a răspuns:

Cam greu, am observat ca doar "unii" au acest privilegiu, indeosebi cei care au o mare vechime aici si care au dat mii de raspunsuri. Chiar daca au raspuns mai bine altii am observat ca nu s-a tinut cont si tot cei mai vechi si loiali membrii TPU au primit puncte desi raspunsul lor era scurt, si atat de transparent incat si un copil de 5 ani raspundea mai corect si mai detaliat.