| RAY a întrebat:

Tu ce produs ți-ai dori din magazinul cu premii TPU?

https://www.tpu.ro/magazin-premii

7 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Mai multe sunt tentante!
Deci, noteaza! laughing
Boxa portabila (bluetooth), espressor automat, boxe Genius sw-g 2.1.
Pana strang monede pe TPU, imi cumpar macar una cu bani cash. tongue

| J0B0MAT a răspuns:

Pe toate.

| RainmakerX a răspuns:

Boxa Philips cu 54 de monede XD

| SG1995 a răspuns:

O femeie. rolling on the floor

| RAY explică (pentru SG1995):

Ps Din pacate nu am avut nici o cutie asa mare incat sa bagam o femeie in ia

| Lioana a răspuns:

Espressor automat Tchibo Cafissimo PURE 1L 15 bar Rosu.
Dar nu am neaparat nevoie de el si oricum nu sunt sanse sa-l achizitionez la pretul de 110 monede TPU asa ca n-are rost sa ma gandesc.
Monedele TPU se obtin greu si nici macar nu le poti acumula pentru ca expira in 6 luni. Asa ca ce sens are discutia?
Sunt doar o provocare pentru a da raspunsuri cat mai utile si mai documentate. Nu cred ca au obtinut prea multi premii TPU.

| RAY explică (pentru Lioana):

Nu e prea sanatos, e cafea facuta din pastile care vine cu tot felul de chimicale