| Aslam a întrebat:

big grin Cand voi scapa de acest statut de utilizator junior?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de răspunsuri postate în comunitate şi 10 zile trecute de la crearea contului. Numărul de funde nu contează în această situaţie.

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Dupa 10 zile de vechime si 100 raspunsuri date!
Cand indeplinesti aceste conditii, adminii vor avea grija sa iti schimbe statutul.
O zi buna happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ti se rupe ata.

| Aslam explică (pentru anonim_4396):

Intrebarea asta am pus-o luna trecuta, cum ai gasit-o? laughing

| AlbNegru09 a răspuns:

Cand vei da raspunsuri cat mai multe.

| BrokenAngels a răspuns:

Daca vrei sa iti urci gradul(statutul) pe TPU trebuie sa dai cat mai multe raspunsuri la intrebarile pe care le gasesti, bafta!