| SkrillexForever a întrebat:

Daca vreau sa imi schimb numele de pe TPU mi se sterge tot (adica funde,lista de prieteni, raspunsurile, intrebarile...)?
Fundaa

13 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Nu, singurul lucru care se va modifica este numele tau de utilizator.

Alexandra - TPU

| anonim_4396 a răspuns (pentru TPU.ro):

Pe care uneori il mai modificati si voi anumitor utilizatori fara «preaviz»...mda.

| ady123 a răspuns:

Nu

| alexs99 a răspuns:

Daca iti schimbi numele de utilizator nu se va sterge nimic, doar numele vechi ce va fi inlocuit cu noul nume ales de tine.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Nu,stai liniștit happy.
O zi bună.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare SkrillexForever! Nu ti se sterge nimic din cont.O zi frumoasa sa ai

| MihneaIsBack a răspuns:

Salut, Skrillex!
Nu, stai liniștit!
Îți poți schimba numele și avatarul liniștit punctajul tău nu va fi afectat.
Să nu mai vorbim de răspunsuri!
Poți face această acțiune de mii de ori că nu se va întâmpla nimic.
O zi bună îți doresc!

| doinitsaandronic a răspuns:

Ne se va schimba nimic, doar numele

| Metals25 a răspuns:

Nu

| kdenisa a răspuns:

Nu

| AndraMariia a răspuns:

Nu ti se modifica nimic. doar intri la editare profil si schimbi de acolo. Bafta! big grin

| AntoniaMaria6 a răspuns:

Nu nu o sa ti se stearga nimic

| Euuuuu123 a răspuns:

Nu

Funda!