| Hasz a întrebat:

De cateva zile nu pot sa mai raspund la intrebari ce sa fac? Dau funda

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Esti in aceasta situatie pentru ca nu ti-ai confirmat adresa de e-mail. Poti solicita retrimiterea acestuia din profilul tau.

Alexandra - TPU

1 răspuns:
| Konata a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat, este serverul prea incarcat si de aceea, mai ai rabdare cateva zile si o sa vezi ca o sa-si revina. daca vezi ca nu si nu, atunci poti trimite un e-mail organizatiei TPU si sa gasesti alta solutie.Sau, mai este ceva, cauta aici: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Este o mica parte a site-ului care te lamureste daca ai probleme.
Sper ca ti-am fost de ajutor:)
Succes!