| dragos9234 a întrebat:

De cateva zile desi raspund la intrebari punctajul nu imi mai creste.
De ce?

8 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

In cursul acestei saptamani vom face o serie de modificari de natura tehnica la site si va rezolvata si aceasta problema a punctajului neactualizat. Iti cerem scuze pentru inconveniente.

Alexandra - TPU

caramela
| caramela a răspuns:

Buna Dragoshappy
sunt probleme tehnice, nu esti singurul care a observat aceasta problema, de vreo 7-8 zile (daca nu si mai mult) nu se mai face reactualizarea profilului, am trimis mesaje adminilor si uite ce mi-au raspuns.

Draga Caramela,

Nu trebuie sa te ingrijorezi in ce priveste punctajul. Am transmis colegilor programatori aceasta problema si se ocupa investigarea ei. Cand voi afla mai multe detalii despre aceasta iti voi scrie. Punctajul se va reactualiza, insa colegii trebuie sa verifice ce anume se intampla deoarece nu esti singura care intampina aceasta situatie.

Daca te mai pot ajuta cu ceva, scrie-mi te rog.

O zi frumoasa,
Cristina, TPU.ro

Deci asteptam sa vedem si rezultatul
O zi minunata sa aihappy

| CautNume a răspuns:

Sunt probleme tehnice.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probleme tehnice in curs de rezolvare.Numai bine.

| sorin879999 a răspuns:

Pentru ca raspunzi prosteste ...numai pentru ca vrei sa faci puncte ca nesimtitul