| mola a întrebat:

Scuzati pentru spammul dar...
De cateva zile am acelasi numar de raspunsuri; 1008. Eu raspund la intrebari iar in a doua zii acelasi numar... Am dat mesaj la contact si nimica. Ce am?

6 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna! Investigam si remediem problema.

Alexandra - TPU

| mola explică (pentru TPU.ro):

Mersi.

| carhartt a răspuns (pentru TPU.ro):

Aştept şi eu, pentru că şi eu am exact aceeaşi problemă!

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
acum am trimis si eu un mesaj adminilor..nu stiu ce se intampla dar saptamana asta nu stiu daca punctajul/raspunsurile etc a fost validat de 2 ori.
O zi frumoasa sa aihappy

| Iubibilăă a răspuns:

Alexandra a spus: "Buna! Investigam si remediem problema."
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistit ca nu pierzi raspunsuri, poate doar daca se incalca regulamentul.Se va reactualiza situatia.Mult succes.