| AntonyoBoss a întrebat:

deci un utilizator a pus o intrebare si eu am raspuns la ea el mi-a dat funda dar nu imi apar punctele de ce?

3 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Trebuie să aștepți reactualizarea punctelor și răspunsurilor.
Succes! ☺

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are cum sa iti apara imediat. Datele sint stocate iar reactualizarea se face la citeva ore sau a-2-a zi.Fii sigur ca iti vor apare.Numai bine.

| CastraveteMurat a răspuns:

O să îți apară mâine. Și eu mă "îngrijoram" când eram la început. Trebuie să aștepți un pic că nu mori pentru punctele alea.^^