| Tavy09 a întrebat:

Eu cică nu am voie sa evaluez ca sunt grad junior...
Ce îmi trebuie sa pot evalua unele răspunsuri și care este urmatorul grad... la câte puncte am nevoie sau ce trebuie sa faci ca sa ai grad...
Funda Fundita Funda!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pentru a putea evalua întrebări/răspunsuri, trebuie să devi "Senior"!

"26. Cum ajung senior?
Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de raspunsuri postate in comunitate si 10 zile trecute de la crearea contului. Numarul de funde nu conteaza in aceasta situatie. " - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#26

Scrie şi la profilul tău ( dacă pui mouse-ul pe linia orizontală/portocalie ) :
"Utilizatorul mai are nevoie de 87 de răspunsuri pentru a deveni Senior" :)

Toate cele bune!

Răspuns utilizator avertizat
| bursuc001 a răspuns (pentru Tavy09):

Cu plăcere happy

O seară/noapte frumoasă!

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#26

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Vad ca ai mai mult de 10 zile de cand ti-ai facut contul, dar nu ai acele 100 de raspunsuri date.
Mai ai nevoie de raspunsuri bune si de calitate pentru a avea un total de 100 raspunsuri.
Cand vei avea 100 de raspunsuri, adminii iti vor schimba statutul.
Spor la activitate pe site happy

Răspuns utilizator avertizat
| Fatamuntilor a răspuns:

Nu de pucte ai nevoie si de raspunsuri si de zile
100 de raspunsuri si 10 zile de la inregistrare.

| vladut94 a răspuns:

Da eu dau cat mai multe raspunsuri fara rost