| LowWw a întrebat:

Salut , cand vreau sa evaluez un raspuns primesc aceasta "eroare" , cum pot avansa ca sa pot evalua raspunsuri sau ce trebuie sa fac sau cate puncte trebuie sa am?

"erroarea":http://img829.imageshack.us/img829/3268/49154449.png

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pai esti utilizator junior si nu poti vota! Ca sa ajungi utilizator senior trebuie sa mai respunzi corect la 64 de intrebari pe site. Dupa aceea poti vota ce vrei si cum vrei. (trebuie sa ai minim 100 de raspunsuri date la intrebari pe site)
Succes!

| LowWw explică (pentru neluL):

Ok , mersi mult!

| neluL a răspuns (pentru LowWw):

Cu placere ! bye,bye wave

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pe TPU toți utilizatorii sunt împărțiți în două categorii: "Juniori" și "Seniori".
Vei putea să votezi, să raportezi și să folosești chat-ul site-ului, când o să deveni membru "Senior".
Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .
Succes.