| Ax3LdeV a întrebat:

Imi tot apare eroarea : Formularul a expirat, te rugăm să încerci din nou! De ce apare si ce pot face sa nu mai apara?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Sunt cazuri cand unele formulare sunt verificate prin temporizare sau dialog periodic cu serverul, iar daca nu se reuseste conectarea in timpul stabilit, atunci da eroarea aceasta de "expirare" (timeout).

Aceasta problema apare deseori si pe TPU, cand vrei sa trimiti raspuns spre server, iar intre timp a fost o depasire de timp intre calculator si server.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca site ul e scris cu picioarele

| Freya1 a răspuns:

Nu stiu dar daca ii dai x poti sa trimiti linistit iar

| Ax3LdeV explică (pentru Freya1):

Asta stiu dar vreau sa stiu dc apare eroarea aia

| Mariu502 a răspuns:

Nais