| KirigayaKirito a întrebat:

Mie cand dau la punctaj nu imi apare raspunsurile castigatoare(am vreo 24) si nu mi se ia in calcult la punctaj rasp. gastigatoare.Cu toate ca imi arata funditele si imi zice la profil dar la punctaj nu imi arata si nu imi ofera punctele pe care ar trebui sa mi le dea. Ce s fac? Dau o funda MARE! PWP

Răspuns Câştigător
| paul21 a răspuns:

Buna!
De obicei, punctajul se calculeaza dupa 7 zile. In cazul tau, s-ar putea sa fie o problema daca de doua saptamani nu ti-a aparut inca punctajul. Site-ul are foarte multi utilizatori si nu prea face fata...
De aceea apar si problemele tehnice, este supraincarcat. Asteapta, ca in cateva zile, la punctaj iti vor aparea raspunsurile castigatoare si voturile.
Daca dupa o saptamana-doua ai aceeasi problema, trimite-i un mesaj administratorului. Poti sa il contactezi la sectiunea Contact din dreapta, sus.
Numai bine!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tu nu poti face nimic altceva decat sa scrii, din CONTACT si sa explici situatia, este din cauza problemelor tehnice de pe TPU. Nu esti singura in aceasta situatie, mai sunt si altii, inclusiv eu, la mine diferenta este de peste 260 raspunsuri castigatoare. Cred ca se va rezolva in viitorul apropiat. Numai bine!

| Andarock a răspuns:

---> Inseamna ca acea fundita ai primit`o recent si de aceea nu ti-a aparut inca la 'Raspunsuri Catigatoare'. happy

---> Dar iti va aparea peste vreo 2-3 min. :::
---> Numai bine! puppy dog eyes